Zákonní zástupci budoucích studentů mohou vyplněnou žádost o vydání karty spolu s podepsanou průkazovou fotografií odevzdat třídnímu učiteli na informační schůzce a zároveň zde uhradit poplatek 290 Kč. Fotografii je možné zaslat také elektronicky, a to na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro pracoviště Most, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro pracoviště Bílina. Doporučujeme použít digitální fotku portrétového typu (lze snadno vyfotit běžným digitálním fotoaparátem nebo mobilem před světlou zdí).

Úhradu za pořízení karty je možné poukázat také přímo na účet školy 3364550277/0100, a to do 30. 6. 2021 (do zprávy pro příjemce uveďte „ISIC“ a jméno žáka).

Podepsanou papírovou žádost předejte svému třídnímu učiteli na informační schůzce. Hotový průkaz bude žákům vydán ve škole v září.

Nedílnou součástí tohoto oznámení je dokument „Informační povinnost“ obsahující detaily o pravidlech pro užívání průkazu a zpracování osobních údajů.

Žádost o vydání karty ISIC

Informační povinnost

ISIC na naší škole - jak na to